Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, lösa hurtsar med låd och hyllinredning, sarg med låda, ovandel med glasskiva, höjd ca 76, 100x160 cm

Slitage/märken, skiva med kantnagg, invändig låda med skada, nyckel saknas

361304

2016-02-16