Skrivbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, lösa hurtsar med låd och hyllinredning, sarg med låda, ovandel med glasskiva, höjd ca 76, 100x160 cm
Slitage/märken, skiva med kantnagg, invändig låda med skada, nyckel saknas
361304
2016-02-16