Tennstop

Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop
Tennstop

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÄNKSTOP, 4 st, tenn, 1800-tal, höjd omkring 20 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, buckla

361305

2016-02-16