Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap med fors, signerad och daterad alfr Werg -72, olja på duk, 65x54 cm
Dukskada
361317
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här