Alfred Wahlberg oljemåning

Alfred Wahlberg oljemåning
Alfred Wahlberg oljemåning
Alfred Wahlberg oljemåning
Alfred Wahlberg oljemåning
Alfred Wahlberg oljemåning
Alfred Wahlberg oljemåning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Landskap med fors, signerad och daterad alfr Werg -72, olja på duk, 65x54 cm

Dukskada

361317

2016-02-16