Tallrikar 3 st tenn

Tallrikar 3 st tenn
Tallrikar 3 st tenn
Tallrikar 3 st tenn
Tallrikar 3 st tenn
Tallrikar 3 st tenn
Tallrikar 3 st tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIKAR, 3 st, tenn, Magnus Söderberg 1757, 2 st Niklas Forss 1766 1761, Stockholm och Västerås, diameter ca 29-26 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

361322

2016-02-16