Klubbat för:
2 200 SEK
1 200 SEK
FÅTÖLJER, oscarianska, 1800/1900-tal, svarvade ben, röd textilklädsel, sitthöjd 40, rygghöjd 87 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
361326
2016-02-16