Fåtöljer oscarianska

Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska
Fåtöljer oscarianska

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

FÅTÖLJER, oscarianska, 1800/1900-tal, svarvade ben, röd textilklädsel, sitthöjd 40, rygghöjd 87 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

361326

2016-02-16