Cello

Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello
Cello

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CELLO, tidigt 1900-tal, höjd ca 130, bredd ca 40 cm

Stall saknas, bruks- och åldersrelaterat slitage

361332

2016-02-16