Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR,1 par, tenn, Johan Erik Schult Uppsala (1775-1820), höjd ca 20 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage

361339

2016-02-21