Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÄPPAR, 6 st, 4 med silverhandtag, en med handtag i plast resp. nysilver, längd ca 89-96 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage
361342
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här