Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL MED BORD, blandstil, ytan med slagmetall och bronsering, 1800/1900-tal, med vit marmorskiva, spegelns höjd 153, bredd 62 cm, bordets höjd 65 cm

Nagg, bruks- och åldersrelaterat slitage

361343

2016-02-16