Spegel med bord
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL MED BORD, blandstil, ytan med slagmetall och bronsering, 1800/1900-tal, med vit marmorskiva, spegelns höjd 153, bredd 62 cm, bordets höjd 65 cm
Nagg, bruks- och åldersrelaterat slitage
361343
2016-02-16