Soffa nyrokoko

Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Tullverket

Skador

361360

2016-02-16