Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, nyrokoko, 1800-talets slut, mahogny, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, längd ca 170 cm
PROVENIENS: Tullverket
Skador
361360
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här