Sängbord Bernadette NK
2016-02-16
361379
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, sängbord, Bernadette, 1940-tal, ek/ekfanér, brickmärkt, höjd 60, 54 x 39 cm
Smärre slitage