Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, sängbord, Bernadette, 1940-tal, ek/ekfanér, brickmärkt, höjd 60, 54 x 39 cm
Smärre slitage
361379
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här