Sängbord Bernadette NK

Sängbord Bernadette NK
Sängbord Bernadette NK
Sängbord Bernadette NK
Sängbord Bernadette NK
Sängbord Bernadette NK
Sängbord Bernadette NK

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, sängbord, Bernadette, 1940-tal, ek/ekfanér, brickmärkt, höjd 60, 54 x 39 cm

Smärre slitage

361379

2016-02-16