Oidentifierad konstnär målning
2016-02-16
361383
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben i det fria, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 30 cm
Mindre repor och färgbortfall