Oidentifierad konstnär målning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben i det fria, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 30 cm

Mindre repor och färgbortfall

361383

2016-02-16