Einar Nerman blandteknik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983), (3) karikatyrer, signerade Nerman, tusch och täckvitt, ca 39 x 28, 25 x 35 resp 29 x 40 cm
Tidigare införda i tidningen Kasper på 1920-talet
Gulnader, veck och mindre revor
361386
2016-02-16