Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLOCKSTÄLL med fickur 1800-talets andra hälft, med urnycklar, höjd ca 17 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage, smärre skador, kompletterad
361387
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här