Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGSMANSYXA, LJUSSAX, FICKKNIV, NÅL, 1800-tal
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Slitage, skador, korrosion

361390

2016-02-16