Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARFYMFLAKONG, 1800-talets slut, rött glas, förgylld fattning och knopp, knoppen med dekor av infälld stadsbild, höjd ca 9 cm
361406
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här