Parfymflakong 1800-talets slut

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARFYMFLAKONG, 1800-talets slut, rött glas, förgylld fattning och knopp, knoppen med dekor av infälld stadsbild, höjd ca 9 cm

361406

2016-02-16