Seffle möbelfabrik soffbord

Seffle möbelfabrik soffbord
Seffle möbelfabrik soffbord
Seffle möbelfabrik soffbord
Seffle möbelfabrik soffbord
Seffle möbelfabrik soffbord
Seffle möbelfabrik soffbord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEFFLE MÖBELFABRIK, soffbord, teak, kortsidorna med utdragbara brickor, en med vit botten och en med schackrutor, höjd 51, längd 140 cm

Smärre ytslitage, benen med smärre repor

361416

2016-02-16