Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEFFLE MÖBELFABRIK, soffbord, teak, kortsidorna med utdragbara brickor, en med vit botten och en med schackrutor, höjd 51, längd 140 cm
Smärre ytslitage, benen med smärre repor
361416
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här