Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MODELLBILAR, 33 st, 1900-talets andra hälft, samtliga i plast bl.a Tri-ang, Banner, Manürba, 8 förpackningar medföljer
Enstaka skador kan förekomma
361417
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här