Modellbilar i plast

Modellbilar i plast
Modellbilar i plast
Modellbilar i plast
Modellbilar i plast
Modellbilar i plast
Modellbilar i plast

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLBILAR, 33 st, 1900-talets andra hälft, samtliga i plast bl.a Tri-ang, Banner, Manürba, 8 förpackningar medföljer

Enstaka skador kan förekomma

361417

2016-02-16