Fickur 8 st

Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st
Fickur 8 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 8 st., silver / 800, en märkt Wallerius, Norrköping, 1700-tal, urnycklar, kedjor i oädel metall

Skador, slitage

361419

2016-02-16