Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIK HÖGLUND, ljusring, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 13 cm, diameter ca 28 cm
Bruksslitage
361425
2016-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här