Carsten Rudolfsen oljemålning
2016-02-16
361438
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARSTEN RUDOLFSEN (född 1957 Danmark) Komposition, signerad, olja på duk, ca 40x40 cm.