Hertha Hilfon skulptur lergods

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERTHA HILLFON, skulptur, brödkaka, 1979, lergods, monogramsignerad och daterad -82, ca 28x28 cm

361439

2016-02-16