Ragusked och skedar
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGUSKED, SKEDAR, 2 st., silver, Nils Limmelius, Stockholm 1802, Peter Eneroth, Stockholm 1776, Jomas Elg, Västerås 1802, längd 20-27,5 cm, vikt ca 195 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Gravyrer, slitage
361457
2016-02-16