Ragusked och skedar

Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar
Ragusked och skedar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGUSKED, SKEDAR, 2 st., silver, Nils Limmelius, Stockholm 1802, Peter Eneroth, Stockholm 1776, Jomas Elg, Västerås 1802, längd 20-27,5 cm, vikt ca 195 g
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Gravyrer, slitage

361457

2016-02-16