Howard Hodgkin

Howard Hodgkin
Howard Hodgkin

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOWARD HODGKIN (född 1932): Cardo´s Bar (Red)
mjukgrundsetsning med handkolorering, 1978, signerad HH, upplaga om 50 ex, numrerad på baksidan, 11,5 x 15,2 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

361468

2016-02-25