Gustaf Lindberg

Gustaf Lindberg
Gustaf Lindberg
Gustaf Lindberg
Gustaf Lindberg
Gustaf Lindberg
Gustaf Lindberg

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAF LINDBERG (1852-1932): vågen, patinerad brons, signerad Gust Lindberg samt daterad 1901, gjutarstämpel OTTO MEYERS EFTR. FUD. längd 27, bredd 11 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

361472

2016-02-24