Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

8 400 SEK

3 000 SEK

SOFFBORD, empirestil, 1900-talets mitt, marmorskiva, höjd 53, diameter ca 100 cm

Slitage, skiva med skador

361474

2016-02-16