Hans-Agne Jakobsson

Hans-Agne Jakobsson
Hans-Agne Jakobsson
Hans-Agne Jakobsson
Hans-Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 1 par, etikettmärkta Ellysett, Markaryd, 1900-tal, genombruten rund form i trä, höjd ca 50 cm.

Zustandsbeschreibung

Slitage, smärre skador

361478

2016-02-16