Per-Olof Scotte karmstolar 1 par

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER-PLOF SCOTTE, karmstolar, 1 par, ´´Premiär-69´´ med stomme av ek, sits och rygg av svart läder, producerat för IKEA 1969, sitthöjd ca 40 cm

Läder med krackelering och slitage

361480

2016-02-16