Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (1900-tal): Figurerscen, signerad E H Mantel, olja på duk, 100x125 cm

361481

2016-02-20