Adam Edwin Proctor

Adam Edwin Proctor
Adam Edwin Proctor
Adam Edwin Proctor
Adam Edwin Proctor

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADAM EDWIN PROCTOR (1864-1913): Kvinnor vid kajen, signerad och daterad 1901, RBA (Royal British Academy), olja på duk, 46x35,5 cm

361483

2016-02-20