Ulrik Samuelson färgoffset

Ulrik Samuelson färgoffset
Ulrik Samuelson färgoffset

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, signerad och daterad Ulrik Samuelson 1983, 130/360, färgoffset , ca 33,5x49,5 cm
LITTERATUR: Ulrik Samuelson - Second hand, jämför färgplansch sidorna 114-115

361488

2016-02-16