Brasskydd

Brasskydd
Brasskydd
Brasskydd
Brasskydd
Brasskydd
Brasskydd

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRASSKÄRM, tidigt 1900-tal, målad plåt, höjd 100, bredd 59 cm

Smärre slitage

361493

2016-02-16