Golvlampor 1 par

Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, märkta Lars Toller, mässing, höjd inkl. skärm ca 146-152 cm

Slitage, smärre bucklor

361499

2016-02-16