Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 3 dlr, Danmark, teak. 1950-60-tal, stämplat HM Made in Denmark, största mått 50 59x36 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
361505
2016-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner