Satsbord 3 dlr

Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SATSBORD, 3 dlr, Danmark, teak. 1950-60-tal, stämplat HM Made in Denmark, största mått 50 59x36 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

361505

2016-02-16