Nordens ljus grafikportfölj

Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj
Nordens ljus grafikportfölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDENS LJUS GRAFIK, portföljer, 3 st, 15 st signerade litografier, numrerade 13/150, bla Philip von Schantz John E Franzén, Gösta Werner, Harald Lyth, varierande format

361511

2016-02-16