Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgården", 1986, signerad L. Jirlow, numrerad 6/310, färglitografi, 46x61cm,
361515
2016-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här