Lennar Jirlow

Lennar Jirlow
Lennar Jirlow

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgården", 1986, signerad L. Jirlow, numrerad 6/310, färglitografi, 46x61cm,

361515

2016-02-17