Stolar rokokostil 6 st
2016-02-16
361530
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talet, rokokostil, bemålade, stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm
Slitage, smärre färgbortfall, sitsarna med slitage