Sixten Lundbohm oljemålning
2016-02-16
361532
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Bergslandskap, signerad Lundbohm, olja på duk, 46 x 61 cm