Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, 1800-tal, nålfat, skålfat, 2 bägare, 2 smörgåsknivar, silver, bl a England, total vikt ca 308 g

Slitage, gräddkannan med smärre skador

361538

2016-02-16