Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

361543

2016-02-16