Marietta Sarasalo målning

Marietta Sarasalo målning
Marietta Sarasalo målning
Marietta Sarasalo målning
Marietta Sarasalo målning
Marietta Sarasalo målning
Marietta Sarasalo målning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIETTA SARASALO, olja på duk, signerad och daterad 1981, 50 x 50 cm

361548

2016-02-16