Torsten Hägg oljemålning

Torsten Hägg oljemålning
Torsten Hägg oljemålning
Torsten Hägg oljemålning
Torsten Hägg oljemålning
Torsten Hägg oljemålning
Torsten Hägg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN HÄGG (samtida), "Från ett fönster", signerad och daterad T Hägg-60, olja på duk, 65 x 81 cm

361585

2016-02-17