Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, 1965, färglitografier, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm vardera

361588

2016-02-17