Japanska tränitt 3 st

Japanska tränitt 3 st
Japanska tränitt 3 st
Japanska tränitt 3 st
Japanska tränitt 3 st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, 3 st, varav 2 Kunisada, 1 Kuniyoshi, ca 14x17- 35x23 cm

Slitage, skador, hanteringsveck, hål, beskuren

361593

2016-02-24