Skål med lock Hans Hedberg

Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg
Skål med lock Hans Hedberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HEDBERG, skål med lock, i form av mussla, starkeldsfajans, röd glasyr, Biot, signerad, höjd 8,5, längd 21 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Nagg

361595

2016-03-24