Orientaliska pallar och bord
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD med lös glasskiva, 6 PALLAR, 1900-talets mitt, skuren trädekor med kinsesiserande motiv, delvis bemålat, bordets höjd 51, 120 x 80 cm, pallarnas höjd 35 cm
Ytskador, färgbortfall
361618
2016-02-17