Orientaliska pallar och bord
2016-02-17
361618
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD med lös glasskiva, 6 PALLAR, 1900-talets mitt, skuren trädekor med kinsesiserande motiv, delvis bemålat, bordets höjd 51, 120 x 80 cm, pallarnas höjd 35 cm
Ytskador, färgbortfall