Orientaliska pallar och bord

Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord
Orientaliska pallar och bord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD med lös glasskiva, 6 PALLAR, 1900-talets mitt, skuren trädekor med kinsesiserande motiv, delvis bemålat, bordets höjd 51, 120 x 80 cm, pallarnas höjd 35 cm

Ytskador, färgbortfall

361618

2016-02-17