Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck, färglitografi, bildmått 59x69 cm, oramad
361626
2016-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här