Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BESTICK, 60 dlr, silver, stämplade MAB= Matsilver B, Stockholm, bestående av: 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, vikt exkl knivar ca 2030 g

Slitage

361661

2016-02-17